Jillian’s cell phone plan costs $55 per month, and includes 4GB of

Jillian’s cell phone plan costs $55 per month, and includes 4GB of data usage. Each extra gigabyte, or part thereof, costs $15. Express the cost c(x) of using xGB in a billing period as a piecewise function using the greatest integer function.